Ko vilkt?

Svarīgi ir izvēlēties tērpu atbilstoši situācijai, tāpēc daži noderīgi padomi dažādām dzīves situācijām.

  • Parasti ielūgumā jau norādīts, kāda tērpā Jūs tiek aicināta/-s uz pasākumu.
     
  • Dienas sarīkojumos vīriešiem parasti piemērotākais ir dienas uzvalks, bet pēc pulksten 18 – tumšs uzvalks. Dāmas var vilkt dažāda garuma kleitas vai svārkus, kas piemērotas formālākiem dienas pasākumiem.
     
  • Smokingu velk oficiālos pasākumos vai svinīgos vakara sarīkojumos, fraku – ļoti formālos pasākumos vai pieņemšanās.
     
  • Ļoti oficiālos pasākumos, kad kungi tērpti smokingā vai frakā, dāmām jāizvēlas garā vakarkleita. Turklāt, ja tērps ir bez piedurknēm, rokas jātērpj garajos cimdos.
     
  • Neformālajos pasākumos tērpa izvēle var būt demokrātiskāka.


Aksesuāri

Jo neitrālāks ir jūsu tērps, jo lielāku nozīmi iegūst aksesuāri: lakati, šalles, rotas, cepures, jostas un cimdi, kas lieliski dažādos Jūsu tēlu.
Mainīgais modes ritms neuzspiež noteiktas prasības aksesuāru izvēlē. Jūs varat izvēlēties dažādu formu, noskaņu, stilu un materiālu aksesuārus – viss atkarīgs no Jūsu vēlmes improvizēt un izcelties!

Kāzu tērpi

Katrs savās kāzās vēlas justies īpaši, tāpēc tik svarīgi pareizi izvēlēties KĀZU TĒRPU. Tas ir vienots saskaņots komplekts dzīves visskaistākajam mirklim.

Līgavas tērpu tendences

  • Eleganta vienkāršība – tērpa siluets vienkāršs, ar skaidri izteiktām tērpa līnijām – pieguļoša tērpa augšdaļa, kupla vai uz leju paplašināta svārku daļa, bez liekām detaļām un rotājumiem. Kā akcentu izmanto auduma ziedus kleitas mugurpusē, vai arī šlepi, kas tērpam piešķir majestātisku noskaņu.
     
  • Svārku daļai galvenokārt A-veida siluets, ko pēc vēlēšanās ar stīpu un tilla apakšsvārkiem padara kuplāku, ar šo kontrastu akcentējot līgavas smalkumu un trauslumu. Joprojām aktuāli atlasa audumi, mežģīnes, tills, šifons.
     
  • Mums vēl neierasta mūsdienu tendence ir tradicionālā plīvura aizstāšana ar diadēmām, vainadziņiem vai ziediem, pat dzīviem ziediem, kurus var uzlikt arī uz plīvura. Ļoti bieži galvas rotas pat vispār netiek lietotas, jo tērps ir pietiekami grezns. Tomēr, ja izmantojam plīvuru, domājot par tā garumu, greznumu un formu, tas noteikti jāsaskaņo ar tērpu un tā krāsu. Šobrīd aktuāli ir krēmkrāsas, ziloņkaula, gaiši pelēcīgi tērpi un pat melnbalti kāzu tērpi.
     
  • Otra tendence līgavu tērpu modē ir bagātīgi rotājumi, izšuvumi, drapējumi, pērles, lentītes, dažādu faktūru audumu savienojumi un, protams, grezna šlepe. Tērps izskatās grezns un bagātīgi rotāts, sevišķi no mugurpuses.
     
  • Arī tērpa siluets atgādina baroka un rokoko tērpu formas – atkailināti pleci, dziļi dekoltē, korsetes, apjomīgi un kupli svārki, drapējumi un pusgaras piedurknes ar volāniem, kas rada “kārtaināku” iespaidu. Rotas līgavas tēla veidošanā nav primārās. Var izvēlēties pērles, kristālus – vieglas, neuzkrītošas un gaumīgi piemērotas tērpam.
     
  • Senie ticējumi vēsta, ka kāzu tērptā jābūt kaut kam jaunam, kaut kam vecam, kaut kam lienētam un kaut kam – zilam.

Rotas

Greznoties tīk mums visām. Katra sieviete izvēlas atšķirīgus aksesuārus, un nebūtu pareizi apgalvot, ka vienas rotas ir vērtīgas, savukārt citas – ne. Gan bižutērija, gan īstas rotaslietas šodien ir vienlīdz dekoratīvas. Svarīgi, lai tās Jums piestāvētu!

Jums tikai jāzina kur, kā un kāpēc valkā šo un ne citu greznumlietiņu. Ieskatieties 7.AVĒNIJAS piedāvātajās rotaslietu kolekcijās!

* * *

Franču firmas "ISABELLE DE MILLERY" devīze - "Kvalitāte, Pievilcība, Ieklausīšanās". Rotu kolekcijās iekļautas efektīvas vakara rotaslietas, kurās izmantoti neparasti, lieli Svarovska kristāli – bezkrāsaini vai dūmakaini.

Svarovska kristāli atšķiras ar īpašu spīdumu – to šķautnes lauž gaismu, atstarojot daudzkrāsainas starveidīgas dzirkstis. Svarovska kristālu izmantošana dizainā liecina par rotaslietu firmas piederību elitei, jo tie palielina rotaslietu vērtību.

Milēniuma Franču rotu kolekcija “Liāna” – rotu komplekti bronzā ar dūmakaino kvarcu, sintētisko topāzu, bordo un sūnu zaļiem Svarovska kristāliem. Šī bižutērija ir efektīva un labi iederēsies pie vakara vai pēcpusdienas tērpiem.. Jāatgādina, ka “ISABELLE DE MILLERY” rotu kolekcijās arī jaunietes atradīs kaut ko sev piemērotu – rotaļīgāku un meitenīgāku.

Plakētā bižutērija ir radīta nopietnām dāmām, kas zina, ko vēlas. Plakētās rotaslietas tiek izgatavotas no necēlmetāla, bet pārklātas ar biezu cēlmetāla – zelta, sudraba, palādija, rodija – slāni. Pārklājuma biezumam būtu jābūt ne mazākam par 0,5 mikroniem, vairākumam Latvijā nopērkamo tas ir pat biezāks – 5-10 mikroni. Tās nav sezonas viendienītes, un, pērkot šādas rotaslietas, sieviete zina, ka pērk greznumlietu visam mūžam. Vēl vairāk – pat speciālists ar neapbruņotu aci nevar atšķirt, kura rota ir zelta, kura – plakēta.

Tāpat kā cēlmetāla izstrādājumos arī plakētajās rotaslietās tiek izmantoti sintētiskie dārgakmeņi: Majorkas pērles, Svarovska kristāli. Sintētiskie dārgakmeņi tiek audzēti laboratorijās, bet pēc ķīmiskā sastāva tie atbilst dabā esošajiem un pilnībā piepilda savu mērķi – rotaslietu nēsātājas izdaiļošanu!

Gadsimtu griežos jau kopš viduslaikiem, triumfējot sievišķībai, dažādās variācijās parādās pērles, jo kas gan vēl labāk spēj pasvītrot maigo sievietes tēlu, ja ne pērļu blāvais mirdzums.

Kas ir Majorkas mākslīgās pērles ?

Mākslīgās pērles ir rūpniecisks produkts, kas vizuāli atdarina pērli. Tā ir caurspīdīga, bezkrāsaina, doba opāla stikla lodīte, kas pārklāta ar perlamutra līmi un 16-18 reizes tiek iegremdēta un izturēta “pērles esencē”, kuru gatavo no zivju zvīņām. Katru uzaudzēto spožo kārtiņu žāvē īpašā vakuuma režīmā, līdz tā sacietē. Kad nepieciešamās kvalitātes mākslīgā pērlīte uzaudzēta, to pulē un lako. Jo vairāk šādu čaulu, jo vērtīgāka, izturīgāka un dārgāka ir mākslīgā pērle.

Lai iegūtu mākslīgo melno pērli, audzētajam šķīdumam tiek pievienoti tie paši dabas produkti, kas rada pelēko toni dabīgajām pērlēm. Mākslīgās pērles pēdējās sezonās aktuālajā zilganpelēkajā.

www.clarus.lv

Demonstrācijas lapa

© 2007 7.AVĒNIJA SIA
Brīvības iela 117, Rīga
LV-1001, Latvija